Advertisement

Advertisement

Dnes ide do kín jeden a pol hodinová reklama na BMW

Čítate dobre, reklama má 1 hodinu a 36 minút a musíte si na ňu kúpiť lístky.
Vydané  Text: 


Advertisement

Práve od dnes sa bude aj v slovenských kinách premietať film Overdrive (Na plný plyn) so Scottom Eastwoodom. Je to film sponzorovaný značkou BMW, ktorá sa takýmto spôsobom snaží spropagovať svoje automobily – okrem tých najnovších a staršie hodnotné veterány.

**Jedna hodina a 36 minút**, to je stopáž jednej z najdlhších reklám na svete. Inak ani film Na plný plyn nazvať nemôžeme, pretože popri Scottovi Eastwoodovi v ňom hrajú hlavnú úlohu práve automobily značky BMW. Automobilový koncern sa netají tým, že má vo filme mimoriadnu angažovanosť, veď aj oficiálny trailer k snímke zverejnil práve na svojom YouTube účte a pod hlavičkou BMW rozposlal novinárom tlačové správy. Tento film je akčný a očakávame, že bude patriť medzi tie jednoduchšie – teda pre väčšinového diváka. Nie je to však pravidlom. Ak ste nevideli film LOCKE, v ktorom si jedinú úlohu zahral **Tom Hardy**, celkom určite si ho pozrite čo najskôr. Prím vo filme hraje BMW X5 predchádzajúcej generácie, ktoré je síce nenápadne glorifikované ako bezpečné, komfortné a pripravené aj na terénnu kancelársku prácu, avšak Tom Hardy svojím výkonom aj toto SUV-čko dokonale zatienil. Vo filme sa objaví viacero automobilov BMW, ako aj motocykel **BMW R nineT**. Už v úvodnej scéne sa predvedie nový model **BMW M3**. **BMW radu 6 Gran Coupé** poslúži bratom ako únikové vozidlo hneď pri niekoľkých príležitostiach a mihnú sa tu aj nové **BMW radu 4 Cabrio**, hybridné **BMW i8** a vzácny veterán **BMW 327**.

Príbeh filmu Na plný plyn (oficiálny text)

Dvaja odvážni charizmatickí bratia Andrew (Scott Eastwood) a Garrett Foster (Freddie Thorp) sú profesionálni zlodeji automobilov, ktorí sa špecializujú na tie najexkluzívnejšie a najdrahšie zberateľské kusy. Dobrodružný duch tohto skúseného tímu skrátka nepozná hranice. Počas pátrania po nových výzvach na Francúzskej riviére sa dostanú do problémov s miestnym gangsterom Jacomom Morierom (Simon Abkarian), ktorého neoceniteľnú kolekciu vzácnych automobilov plánujú ukradnúť. Z Moriera sa však vykľuje nepredvídateľný protivník, ktorý bratov vyzve, aby predviedli svoj výnimočný talent a v určenom čase ukradli najcennejší automobil jeho ústredného rivala Maxa Klempa (Clemens Schick). Začínajú sa preteky s časom plné neočakávaných zvratov, ako aj záplavy adrenalínu… Spoločnosť BMW so Scottom Eastwoodom spolupracovala už na medzinárodnej marketingovej kampani ZRODENÉ PRE ÚSPECH nového BMW radu 5.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.