Veľké SUV v protismere na diaľnici spôsobilo nehodu viacerých áut. Video z kamery odhaľuje viac.

Jazdíte si večer po diaľnici v pravom pruhu a zrazu sa vám v protismere objaví veľké SUV. Aj také veci sa stávajú na cestách.
Vydané Text: 

Čo by ste spravili v prípade, že by ste na diaľnici vošli do nesprávneho výjazdu sa ocitli sa v protismere?

Ak nikde vôkol nie sú žiadne autá, ešte to možno stihnete rýchlo otočiť, ale keď vidíte oproti sa rútiace vozidlá, nemali by ste váhať ani len sekundu a hneď s autom zaparkovať čo najtesnejšie k zvodidlám. Je to síce nepríjemná a nebezpečná situácia, ale nemusí sa nikomu nič stať. V najhoršom prípade zavolajte políciu a z problému vyviaznete s pokutou, ale bez nehody. Ak si však človek sadne za volant pod vplyvom alkoholu alebo drog, ani si nemusí všimnúť, že odbočil do protismeru. Na trojprúdovej diaľnici je síce prakticky nemožné dostať sa na nesprávnu stranu, ale vodičovi robustného SUV-čka na videu sa to podarilo. Zrejme to zistil až vtedy, keď sa zrazil s autami, ktoré jazdili v pomalšom pravom pruhu z troch. Popis videa uvádze, že pravdepodobne opitý vodič po havárii z auta vystúpil a utiekol po vlastných nohách. Kto to bol a kam išiel, zatiaľ polícia nezistila. Pri tom, čo spôsobil, by sa už radšej ani nemal nikdy vrátiť a radšej sa zmieriť so životom niekde v kanáli alebo v lese.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.