Tesla Model 3 má problémy s kvalitou, jednotlivé komponenty vôbec nelícujú!

Fotografie prezrádzajú všetky detaily nového modelu.
Vydané Text: 

Majitelia jablčných telefónov si konečne našli obľúbenú značku – je ňou Tesla. Môžeme sa len domnievať, čím to asi bude, no v mnohých ohľadoch sa Elon Musk na Steva Jobsa podobá a ich produkty vsádzajú na uhladené, jednoduché a moderné tvary.


Ďalšiu podobnosť môžeme nájsť pri predstavovaní kľúčových produktov. Prvý iPhone bol počas prezentácie stále vo vývoji a Jobs sa modlil, aby vydržal do konca. Podobné pocity zažívali aj ľudia z Tesly, keď svetu ukázali nový Model 3. Stačil prísľub majiteľa, zopár teplých článkov v novinách a celý svet začal húfne posielať posledné úspory z prasiatka do Californie. V aute pritom takmer nikto nesedel, nejazdil ba dokonca nešlo ani o sériovú podobu.


Snímky auta v sériovej podobe prednedávnom obleteli svet, veľa nadšených však nehľadajte. Veľkým sklamaním je spracovanie, zlé lícovanie je badateľné na prednej kapote aj v oblasti c-stĺpika. Aj keď veríme, že sa to Tesle podarí opraviť, kvalitatívne problémy zaznamenali aj majitelia modelov S a X. Okrem iného, fotografie nám poskytli pohľad aj do sériového interiéru. Ten je skutočne minimalistický a dokonca bez budíkov pred volantom. Všetky systémy sa pritom budú ovládať z centrálneho dotykového displeja, orientovaného na šírku.


Zavítajte do našej galérie a posúďte sami!
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.