Inovácie v autopriemysle

Peugeot integroval umelú inteligenciu ChatGPT do svojich áut, funguje aj na už zakúpených modeloch – stačí si ju aktivovať

ChatGPT je schopný odpovedať na širokú škálu otázok, od jednoduchých až po zložité, a môže sa zapojiť do konverzácie.

Odpovie, poradí a zabaví vaše deti počas výletu.
Vydané  Text: 

PEUGEOT je jedným z prvých výrobcov automobilov, ktorý integroval umelú inteligenciu ChatGPT ako službu svojim zákazníkom.

Vďaka integrácii do ikonického i-Cockpitu® a aktivácii prostredníctvom hlasového asistenta „OK PEUGEOT“ dokáže ChatGPT odpovedať na akúkoľvek otázku a podľa slov automobilky ponúka bezprecedentnú úroveň služieb.

Chat Generative Pre-trained Transformer od OpenAI súčasťou vozidiel PEUGEOT. Zdroj: unsplash.com

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Inovácie a umelá inteligencia

PEUGEOT, ktorý sa viac ako kedykoľvek predtým zaviazal k inováciám pre svojich zákazníkov, predstavuje generatívnu umelú inteligenciu ChatGPT vo svojich modeloch najnovšej generácie.

Generatívna umelá inteligencia ChatGPT, čo je skratka pre „Chat Generative Pre-trained Transformer“, je špičková technológia vyvinutá spoločnosťou OpenAI.

Táto technológia sa učila z obrovského množstva údajov, aby svojim používateľom poskytla sofistikované, presné a stručné odpovede.

Inzercia

Inzercia

Tento ľudský text, integrovaný do dotykovej obrazovky slávneho PEUGEOT i-Cockpit®, je prostredníctvom zabudovaného hlasového asistenta prezentovaný veľmi jednoduchým a prirodzeným spôsobom.

Stačí povedať „OK PEUGEOT“, vysloviť svoju požiadavku a ChatGPT začne konať.

Test Peugeot 308 GT kombi: Za krásnym dizajnom je dobrá obchodná ponuka a zábavná jazda

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Okrem odpovedí môžete čakať aj spoločnosť na výlety

ChatGPT je schopný odpovedať na širokú škálu otázok, od jednoduchých až po zložité, a môže sa zapojiť do konverzácie.

Napríklad, ak prídete do mesta, môžete ho požiadať, aby uviedol, ktoré pamiatky navštíviť, aby vám povedal históriu týchto miest, a potom, ak si budete priať, navigačný systém auta vás dokonca navedie k tomuto orientačnému bodu.

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Inzercia

ChatGPT dokáže oveľa viac, než len odpovedať na otázky. Nudia sa vaše deti počas dlhého výletu?  Požiadajte ChatGPT, aby zorganizoval kvíz na tému, ktorá ich fascinuje.

Interiér PEUGEOT 308 SW

Tvorca nového zážitku

Zavedením umelej inteligencie ChatGPT do svojich vozidiel PEUGEOT zvyšuje zážitok z hlasového asistenta a robí ho interaktívnejším, plynulejším a intuitívnejším.

PEUGEOT predstavuje ChatGPT v i-Cockpite všetkých svojich modelov najnovšej generácie vybavených pripojenou navigáciou.

Medzi spôsobilé modely patria: 208, 2008, 308, 308SW, 408, 508, 508 SW, E-3008, E-RIFTER, E-TRAVELLER, E-Partner, E-Expert a čoskoro nový E-5008. 

TEST Peugeot 3008 HYBRID4: Tri stovky koní pod kapotou a elektromotor aj na zadnej náprave. Je to dobrá kombinácia?

Bezplatná aktivácia a používanie systému po dobu 6 mesiacov

Všetci zákazníci PEUGEOT s vhodnými modelmi si môžu aktivovať ChatGPT prostredníctvom obchodu PEUGEOT Service Store.

Zavedenie generatívnej umelej inteligencie do vozidiel PEUGEOT je predmetom pilotnej fázy, ktorá umožňuje bezplatnú aktiváciu a používanie systému po dobu 6 mesiacov.

Táto ponuka, pôvodne vyhradená pre prvých 5 000 zákazníkov, bola rozšírená na 10 000 zákazníkov po tom, čo sadzba predplatného prekročila 50% v priebehu niekoľkých dní.

Po tejto fáze bude PEUGEOT brať do úvahy spätnú väzbu od používateľov a nasadí ChatGPT všetkým zákazníkom, ktorí vlastnia oprávnené pripojené vozidlo.

 

Pokračujte na ďalší príspevok »