Technické údaje Škoda Fabia Combi 1.4 16V (2006)

| Značka | Škoda |
| Model | Fabia |
| Typ | Combi 1.4 16V |
| Rok výroby/modelový ročník | 2006 |
| Dĺžka | 4247 mm |
| Šírka | 1642 mm |
| Výška | 1498 mm |
| Rázvor | 2451 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1075 kg |
| Užitočné zaťaženie | 515 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 505 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1485 dm3 |
| Max. výkon | 86 kW |
| Max. výkon pri | 5000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 132 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 3800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 175 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Palivo | LPG |
| Objem valcov | 1390 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,3 l/100 km |
| Emisie CO2 | 154 g/km |
| Cena |

























