KIA BLOG

Kia a šampionát League of Legends: V hlavnej úlohe kampane „Zostaň verný svojej ceste“ je model EV9

V najnovšej časti kampane „Zostaň verný svojej ceste“ hrá hlavnú úlohu model Kia EV9. Sponzorská kampaň pripomína päťročné partnerstvo medzi značkou Kia a majstrovstvami Európy, Blízkeho východu a Afriky (EMEA) v League of Legends (LEC).

Súvislostiam tohto partnerstva sa venuje vyhradená webová stránka, ktorá okrem iného aj predstavuje kampaň
Kia sa zúčastní finále LEC v Montpellier vo Francúzsku.
Vydané  Text: 

V rámci kampane „Zostaň verný svojej ceste“ spoločnosť Kia Europe vydala nové video na oslavu svojho partnerstva s League of Legends EMEA Championship (LEC). Video sa zameriava na technologický pokrok spoločnosti Kia a hlavnú úlohu v ňom hrá nová Kia EV9.

30-sekundový klip začína zostrihom hráčov, ktorých diváci poznajú z predchádzajúcich videí kampane. Nasleduje séria detailných záberov EV9 zdôrazňujúce tvar LED osvetlenia a elegantnú siluetu vozidla. Striedajú sa tu klipy z predchádzajúcich finálových kôl LEC a zároveň zaznieva hlas, ktorý oznamuje pokračovanie partnerstva Kia x LEC. Video sa uzatvára dynamickými zábermi jazdy EV9 po púštnej krajine.

„Vzhľad EV9 a dojem, ktorý toto vozidlo vzbudzuje do sveta LEC prirodzene zapadá pretože pôsobí moderne, digitálne a epicky,“ hovorí David Hilbert, riaditeľ marketingu spoločnosti Kia Europe.

„Výsledkom nie je len pútavý klip, ktorý je zmysluplný a autentický, ale tiež ukazuje technologický pokrok a všestrannosť životného štýlu našej vlajkovej lode EV spôsobom, ktorý určite osloví hráčov aj ostatných zákazníkov Kia.“

Video si môžete pozrieť na vyhradenej webovej stránke zameranej na partnerstvo medzi značkou Kia a LoL EMEA Championship. Domovská stránka obsahuje aj kontext videa vrátane podrobností o partnerstve Kia x LEC, prehľad kampane „Zostaň verný svojej ceste“ a odkaz na kanál Kia na komunikačnej platforme Discord.

Začiatkom roka Kia oznámila obnovenie partnerstva League of Legends EMEA Championship (LEC) na piaty rok po sebe. V tomto partnerstve sa odráža dôraz značky Kia na najvyššiu kvalitu a prvky, ktoré majú zákazníci spoločnosti Kia a fanúšikova elektronických športov spoločné: značka Kia aj hráči ešportov sú mladí, znalí moderných technológii, otvorení objavovaniu nových vecí a svojmu odboru sa venujú s nasadením.

V ďalšej kampani v rámci tohto partnerstva, #LegendsGoElectric, hrala hlavnú úlohu populárna „cosplayerka“ Alyson Tabbitha, ktorá vytvorila „elektrifikovanú“ podobu šampiónky League of Legends, Katarinu, a povzbudila fanúšikov, aby urobili to isté.

Súčasťou tohto partnerstva je aj účasť značky Kia aj na finále LEC, ktoré sa uskutoční od 9. do 10. septembra v aréne Sud de France vo francúzskom Montpellier. Bližšie informácie budú odhalené čoskoro.

Ak sa pýtate, čo to vlastne šampionát League of Legends je, odpovede nájdete aj v nasledovnom videu:

 
Pokračujte na ďalší príspevok »Redakčný špeciál

Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

 • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

   Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.  
 • Autopriemysel

  Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Spravodajstvo

  Polícia ponúka prácu aj tento rok. Koľko zarobí poriadkový a dopravný policajt či IT expert?

 • Aktuálna ponuka práce v Policajnom zbore je pomerne pestrá, náborová kampaň pokračuje aj v tomto roku.

   Byť policajtom nie je práca pre každého, vyžaduje viac ako iba fyzickú zdatnosť.  Na svoje prídu aj IT špecialisti, hoci ponúkané mzdy možno považovať za nedostatočne konkurencieschopné.