Články označené značkou 'Tlačový Servis'

Zimná prevádzka v zahraničí
Magazín

Chystáte sa na lyžovačku do zahraničia autom? Skontrolujte si povinnú zimnú výbavu okolitých krajín!

Continental prináša niekoľko tipov pre všetkých vodičov, ktorí počas zimy vyrazia autom na cesty do zahraničia. Základ predstavuje kontrola technického stavu vozidla vrátane batérie a hladiny prevádzkových kvapalín. Podmienkou bezpečnej jazdy však vždy zostáva aj voľba správnych pneumatík. V európskych krajinách bohužiaľ neplatí jednotná legislatíva, upravujúce použitie zimných plášťov, a bez správneho obutia by vám mohla hroziť aj vysoká pokuta.
Toyota Yaris WRC sa v Turecku púšťa na nepreskúmanú pôdu (2018)
Aktuality

Toyota Yaris WRC sa v Turecku púšťa na nepreskúmanú pôdu

Súťažný tím TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team bude na tureckej rely 13. až 16. septembra čeliť novým výzvam. Desiate kolo tohtoročného svetového šampionátu rely FIA WRC je túto sezónu novinkou pretekárskeho kalendára. Vozidlá Toyota Yaris WRC a jazdci Jari-Matti Latvala, Ott Tänak a Esapekka Lappi sa na šotolinové cesty vydajú hneď po víťazstvách vo Fínsku a Nemecku.
Lexus CT 200h (2018)
Aktuality

Lexus CT 200h – najšetrnejší vo svojej triede

Minulý rok vizuálne a obsahom omladený model jedného z najpredávanejších hybridov značky Lexus možno bezpochyby zaradiť medzi najekologickejšie a najekonomickejšie luxusné vozidlá. Lexus CT 200h dokáže vďaka hybridnému pohonu stiahnuť priemernú kombinovanú spotrebu paliva len na 3,6 l na 100 km pri emisiách CO2 iba 82 g/km. To je najmenej vo svojej triede.