Magazín

Ak podnikáte, zadovážte si palivovú kartu OMV Card s funkciou Routex

OMV Palivová karta s funkciou ROUTEX

Palivová karta pre firmy a podnikateľov, ktorá okrem fixných zliav z aktuálnych cien na všetkých čerpacích staniciach OMV ponúka aj balík výhodných služieb. Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho o OMV Card s funkciou Routex.

Plná výhod

Služby OMV tankovacej karty využijú najmä firmy s ročnou spotrebou paliva viac ako 6 000 litrov, čo sa rovná približne trom osobným vozidlám vo vozovom parku alebo jednému nákladnému vozidlu. A najlepšie na tom je, že vystavenie a vedenie palivovej karty od OMV je úplne zadarmo!

Palivovú kartu môžete použiť na viac ako 2 000 pobočkách OMV, Avanti či Petrom. Ďalších viac ako 20 000 čerpacích staníc v 33 krajinách Európy máte k dispozícii v rámci siete Routex.

Palivová karta OMV Card

OMV Palivová karta s funkciou ROUTEX

Čo očakávať?

  • Zníženie náročnosti účtovníctva, pretože dostanete jednu súhrnnú faktúru za všetky palivové karty dvakrát mesačne.
  • Individuálny prístup cez osobného zástupcu OMV, na ktorého sa môžete obrátiť v prípade akýchkoľvek otázok.
  • Jednoduché riešenie úhrady mýtnych poplatkov pre nákladné vozidlá.

Buďte ECO

Kompenzovanie emisií CO2 je popri zamedzovaní a redukcii skleníkových plynov rovnako dôležitý krok pri celkovej ochrane klímy. Preto Vám OMV ponúka OMV Climate Neutral Card – palivovú kartu, pomocou ktorej môžete jednoducho kompenzovať všetky alebo len časť Vašich natankovaných litrov.

Buďte smart

OMV Fleet Online Services (FOS) ponúka online správu Vašich palivových kariet. Zo svojho počítača, tabletu alebo telefónu môžete meniť nastavenia a limity na svojich kartách, ktoré sa okamžite premietnu do reality, ako napríklad okamžité zvýšenie limitu transakcií alebo blokovanie kariet v prípade ich straty alebo odcudzenia. Okrem toho OMV FOS ponúka objednávanie nových kariet či prehľadné dáta o transakciách všetkých palivových kariet alebo sťahovanie faktúr.

OMV Palivová karta s funkciou ROUTEX

Ušetrite čas aj peniaze:

  • Efektívne vrátenie DPH a netto vratka DPH.
  • Na platbu mýtneho a poplatkov za tunely môžete jednoducho použiť palivovú kartu OMV Card. Tá umožňuje bezhotovostný prechod cez mýtne brány, mosty aj tunely, znižuje množstvo zastávok, šetrí čas a ustavične poskytuje jasný prehľad všetkých transakcií. Navyše Vám teraz s palubnou jednotkou OMV Smart Toll Europe ponúka OMV skvelé riešenie úhrady mýta, pretože nahrádza viacero palubných jednotiek platných pre rôzne krajiny iba jedným zariadením.
  • Aplikácia OMV Filling Stations Finder Vám pomôže vyhľadať čerpacie stanice na Vašej zadanej trase.
OMV Palivová karta s funkciou ROUTEX

Chráňte Vaše vozidlá!

Tankovaním na čerpacích staniciach OMV získavate nielen lacnejšie pohonné hmoty či výhodné služby. Prémiové palivá OMV MaxxMotion Vám vďaka vyššej dávke aditív prinášajú nasledujúce benefity: *

  • maximálna účinnosť motora,
  • menšie vnútorné trenie,
  • maximálny výkon s čistejším motorom,
  • nižšie emisie.

* Výhody závisia od štýlu jazdy, veku vozidla a motora a vzťahujú sa na porovnateľné palivo, ktoré spĺňa minimálne požiadavky (STN EN 590 pre motorovú naftu alebo STN EN 228 pre benzín).

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!