Magazín

Nielen natankovať. Takto vyzerá moderná čerpacia stanica

OMV, Moderná čerpacia stanica

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

V momentálnej situácii berie OMV riziká prenosu vírusov vážne, a preto došlo k sprísneniu hygienických opatrení aj v súvislosti s prevádzkou čerpacích staníc. Niekoľkokrát denne sa najviac exponované oblasti čistia dezinfekčnými prostriedkami vrátane kontaktných miest na samoobslužných kávovaroch. Zákazníci majú k dispozícii dezinfekčné prostriedky nielen na toaletách, ale aj pri vstupe do predajne. Vďaka tomu sa môžete pri každej návšteve čerpacej stanice cítiť nielen pohodlne, ale aj bezpečne.

OMV, Moderná čerpacia stanica

CHUTNE A ZDRAVO

Počas cesty netreba zabúdať na zásadu zdravého stravovania. Dnes majú vodiči na výber z veľkého množstva jedál a pochutín, ktoré nielen zaženú pocit hladu, ale zároveň poskytnú dostatočnú porciu energie a vitamínov potrebných pri dlhej ceste autom. Pokiaľ hľadáte len niečo pod zub, určite siahnite po zdravšej alternatíve akou sú napríklad VIVA ovocné tyčinky bez pridaného cukru a umelých prísad. Tým, ktorí majú väčší hlad odporúčame orientovať sa na kvalitné bagety pripravované priamo na OMV s bohatou nádielkou čerstvej zeleniny. Zanedbávať by ste nemali ani pitný režim vo forme čistej vody. Pokiaľ však obľubujete ochutené nápoje, dbajte na nízky obsah kalórií a cukrov. Najideálnejšie je siahnuť po vitamínových vodách VIVA, ktoré sú obzvlášť bohaté na živiny a navyše spĺňajú denné požiadavky na vitamíny C a vitamíny B. Sú založené na prírodnej báze, bez pridaných konzervantov, bez umelých sladidiel, pridaného cukru a farbív.

OMV, Moderná čerpacia stanica

PRÉMIOVÉ PALIVÁ

Za viaceré problémy a predčasné poruchy motora môže aj skutočnosť, že majitelia vozidiel častokrát siahajú po menej kvalitných palivách s cieľom ušetriť pár eur na nádrži. Neskôr však zaplatia oveľa viac v servise, kde sa môžu stretnúť s hrubými usadeninami na ventiloch alebo vstrekovačoch. Preto je veľmi dôležité investovať do prémiového paliva MaxxMotion, ktoré tvorbe usadenín nielen zabraňuje, ale ich zároveň eliminuje a chráni ďalšie kľúčové časti agregátu. OMV po novom zvýšil aj podiel čistiacich molekúl v palive až o 10%, vďaka čomu môžete rátať s výrazne dlhšou životnosťou motora.

Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča, ako aj technickým stavom motora a vzťahujú sa na porovnanie s palivami, ktoré spĺňajú miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 (v prípade nafty) a STN EN 228 (pre benzín).

Moderné predajne Viva pôsobia čistým a usporiadaným dojmom. Samozrejmosťou sú kvalitné služby a široký výber občerstvenia alebo tovaru.
Moderné predajne Viva pôsobia čistým a usporiadaným dojmom. Samozrejmosťou sú kvalitné služby a široký výber občerstvenia alebo tovaru.
Umývacie linky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli nielen efektívne, ale aj šetrné k laku auta.
Umývacie linky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli nielen efektívne, ale aj šetrné k laku auta.

MALÉ MESTEČKO

Čas strávený na čerpacej stanici môžete využiť produktívne a vďaka ponúkaným službám vybaviť viac vecí naraz. Pozornosť si zaslúži napríklad doručovanie balíkov prepravnými spoločnosťami priamo na čerpaciu stanicu, urgentné maily vyriešite jednoducho cez bezplatné WIFI pripojenie a o váš ďalší program sa postaráte vďaka možnosti zakúpenia lístkov na podujatia Ticketportal. Nezabudlo sa ani na fanúšikov zdravého životného štýlu, ktorí si počas dlhej cesty autom môžu na vybraných čerpacích staniciach ponaťahovať svaly na kardio strojoch. Rodiny s malými deťmi zase ocenia prítomnosť prebaľovacích pultov s vlhčenými obrúskami.