Lamborghini Murcielago LP 640 Roadster Versace

Lamborghini predstavilo limitovanú edíciu modelu Murcielago LP 640 Roadster s dizajnovými prvkami módneho ateliéru Versace.
Vydané Text: 

Automobil, ktorý sa dodáva len na objednávku, zaujme už na prvý pohľad typickými gréckymi motívmi v štýle Versace na pastelovo bielej karosérii. Tie sa dostávajú k slovu aj v exkluzívnou kožou čalúnenom interiéri. Pre technických fajnšmekrov prináša Murcielago prvý raz v histórii presklenú kapotu motora. Spolu s autom bola predstavená aj kolekcia exkluzívnych doplnkov Versace inšpirovaných dizajnom Murcielaga. Okrem cestovných kufrov či peňaženky v nej nájdete aj topánky, rukavice, opasok, klobúk a džínsy. Všetky kusy s gravírovaným logom Lamborghini a Versace sa vyrábajú ručne.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.