Aktuality

V cene januárového auto motor a šport je aj E-MOBILITA, špeciál o elektrických a hybridných automobiloch

auto motor a šport č. 01/2022

Od tohto pondelka 13. decembra 2021 je v predaji januárové číslo časopisu auto motor a šport. Tešíme sa, že sme naďalej najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, toto prvenstvo pre nás predstavuje obrovský záväzok a snažíme sa preto ponúkať čitateľom stále viac obsahu s vysokou kvalitou a pridanou hodnotou, ktorú inde nenájdu.

Preto sme v januárovom vydaní časopisu pripravili dovedna TRI PRÍLOHY, ktoré sú už zahrnuté v cene časopisu 3,60 €.

Prvou prílohou je tá s názvom GENTLEMAN, ktorej pútačom je rozhovor s Filipom Jančíkom a testy áut s vysokou hodnotou, druhá príloha je špeciálna a týka sa vyhradne značky VOLKSWAGEN. Ide o súčasť časopisu, v ktorej nájdete naše testy nových modelov VW, poradcu pri kúpe crossoveru T-Cross, predstavenie atraktívneho SUV-kupé Taigo a tiež podrobnosti k stratégii výrobcu až do roku 2023.

Treťou prílohou je špeciál E-MOBILITA, ktorá je samostatným časopisom pribaleným k januárovému číslu auto motor a šport.

Podrobnosti a kompletný obsah časopisu auto motor a šport č. 01/2022 si môžete prečítať v tomto samostatnom článku a z prílohy E-MOBILITA sme pre vás vybrali nasledovný obsah:

auto motor a šport č. 01/2022

SAMOSTATNÁ PRÍLOHA E-MOBILITA v auto motor a šport č. 01/2022

auto motor a šport č. 01/2022
  • ČO DOKÁŽE WALLBOX? Aby sa elektromobilita poriadne rozbehla, je potrebných mnoho čiastkových krokov. Kľúčové je budovanie infraštruktúry, a to aj u vás doma. Prinášame 10 najdôležitejších odpovedí na tému domácich nabíjacích staníc tzv. wallboxov
auto motor a šport č. 01/2022
  • ELEKTRICKÁ OFENZÍVA 2022. Ešte pred niekoľkými rokmi sme si mysleli, že nástup elektromobility bude skôr postupný. Dnes to vidíme inak - práve rok 2022 môžeme považovať za prelomový, pretože automobilky predstavia a uvedú do predaja modely, ktoré by mali v ich predajných číslach zohrávať kľúčové úlohy. Pripravili sme pre vás výber nových elektromobilov, ktoré podrobnejšie spoznáme práve počas budúceho roka.
auto motor a šport č. 01/2022
  • MÝTY A FAKTY O ELEKTROMOBILITE. Sú elektromobily skutočne ekologickejšie ako autá so spaľovacím pohonom? Je pravda, že by bolo potrebné trakčné akumulátory meniť už po piatich rokoch? Nabíjanie musí trvať hodiny a hodiny? Majú elektromobily skutočne tak krátky dojazd, že pre bežného motoristu sú stále neakceptovateľné. Toto všetko sú vážne otázky, na ktoré si verejnosť zaslúži korektné odpovede bez vyhýbania sa dôležitým skutočnostiam. V prílohe E-MOBILITA odpovedáme práve na tieto a ďalšie otázky o elektromobiloch a elektromobilite ako takej.

Prečítajte si aj:


Januárový auto motor a šport vychádza s 3 prílohami, anketou a súťažami o celkom 171 cien

ERIK STRÍŽ


Azubi Cars Škoda
Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie