Aktuality

OSRAM TYREinflate 2000: Cestovný bezdrôtový kompresor na každodenné použitie

Konečne je tu leto a s ním aj obdobie dovoleniek. Či už sa chystáte na tuzemskú dovolenku, k susedom do Českej republiky alebo do obľúbeného Chorvátska, zdá sa, že najbezpečnejšou voľbou je prepraviť sa vlastným autom. A to vôbec nie je zlá voľba – môžete si doviezť vlastné bicykle, člny, matrace, a pre deti balóny a iné nafukovacie predmety. Potom by ste si však mali pribaliť aj kompaktný univerzálny akumulátorový kompresor OSRAM TYREinflate 2000.

Tento dobíjací kompresor má digitálny podsvietený displej s pamäťovou funkciou, do ktorej možno uložiť až štyri rôzne hodnoty tlaku pre rôzne pneumatiky alebo predmety. Je tiež vybavený funkciou automatického zastavenia po dosiahnutí požadovaného vopred zvoleného tlaku.

Kompresor možno dobíjať pomocou kábla USB. Preto sa na napájanie nevyžaduje 12V zásuvka.

Vďaka svojej ľahkej a kompaktnej konštrukcii je OSRAM TYREinflate ideálny pri použití na cestách, a to aj pri jazde na bicykli, elektrobicykli alebo motocykli. V priloženom balení ho môžete ľahko umiestniť do auta alebo batohu a súčasťou balenia je aj držiak pre montáž na bicykel.

OSRAM TYREinflate 2000

Funkcia powerbanky umožňuje používať OSRAM TYREinlate ako každodennú nabíjačku pre elektronické zariadenia.

OSRAM TYREinflate 2000

Okrem toho môže TYREinflate 2000 slúžiť aj ako baterka. Súčasťou balenia je 2-dielna súprava adaptérov, ktorú možno použiť pri nafukovaní bicyklov, lôpt a nafukovacích člnov s ventilmi Presta.

Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych stránkach osram.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie