Slovenská Škoda má nového šéfa, pracuje pre značku už 20 rokov

Jaroslav Hercog nahradil vo funkcii Mareka Růžičku, ktorý ostáva aj naďalej verný značke ŠKODA.
Vydané , zverejnil

Novým konateľom spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko sa s účinnosťou od dnešného dňa stáva **Jaroslav Hercog**, ktorý preberá zodpovednosť za vedenie predajných, marketingových a popredajných služieb. Vo funkcii nahradil Mareka Růžičku, ktorý vo vedení importérskej spoločnosti značky ŠKODA pôsobil 4 roky. **Jaroslav Hercog má vyše dvadsaťročné skúsenosti s prácou pre značku ŠKODA**, kde pracoval na viacerých manažérskych pozíciách v oblasti predaja a marketingu.

Jaroslav Hercog pracuje pre značku ŠKODA už viac než 20 rokov, pričom zastával mnoho manažérskych pozícií v oblasti predaja a marketingu, medzi inými aj v ŠKODA AUTO Slovensko v rokoch 2005 až 2007. V poslednej dekáde bol regionálnym riaditeľom pre predaj v strednej a východnej Európe a uplynulé 4 roky úspešne riadil expanziu značky na 22 západoeurópskych trhoch. Teraz sa vracia do domovskej krajiny, aby ďalej rozvíjal postavenie značky ŠKODA na Slovensku a spoločne s celým tímom pokračoval v úspechoch spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

“**Som rád, že sa vraciam domov na Slovensko**. Teším sa, že budem mať možnosť byť súčasťou úspešného tímu značky ŠKODA, ktorá je na Slovensku jednoznačným lídrom. Vďaka modernej predajnej sieti a širokej modelovej palete tak máme veľkú perspektívu túto pozíciu aj naďalej posilňovať. Spoločne s ponukou kvalitných služieb chceme s našimi obchodnými partnermi zvyšovať lojalitu a spokojnosť našich zákazníkov,” vysvetľuje Jaroslav Hercog, nastupujúci konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko a dodáva: “Naše odvetvie bude stále intenzívnejšie ovplyvňovať mnoho prichádzajúcich trendov, ako je napríklad elektromobilita, konektivita či digitalizácia predajných a servisných procesov. Tomu musíme prispôsobiť aj naše služby a ponuku produktov, pretože naši klienti práve takéto inovácie od jednotky na trhu bezpochyby očakávajú. Prvoradou úlohou však bude spoločne s našimi partnermi v sieti ŠKODA zvládnuť dopady pandémie koronavírusu a pripraviť sa na reštart a návrat do novej reality.”

Inzercia

Advertisement

Jaroslav Hercog nastupuje na pozíciu konateľa spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko počnúc 1. júnom 2020 a vo funkcii nahrádza Mareka Růžičku, ktorý však ostáva verný značke s okrídleným šípom v logu. Ten posilní predajný tím spoločnosti ŠKODA AUTO v Mladej Boleslavi, kde prevezme vedenie predajného regiónu zodpovedného za Rusko a krajiny Strednej Ázie.

Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


Pokračujte na ďalší príspevok »Oáza pre gurmánov už aj s novým ročníkom

  • Vyše 30 rokov na trhu a v súčasnosti jedno z najúspešnejších vinárstiev na Slovensku s množstvom domácich aj medzinárodných ocenení. Taká je bilancia rodinného vinárstva Matyšák.  Dnes sa môže navyše pýšiť aj úspešnou sieťou vlastných značkových predajní, kam práve v týchto dňoch prichádza aj nový ročník vín z ich prémiovej línie.