Aktuality

Za túto fotku dostal mladík pokutu! Dávajte si pozor, aby ste neskončili rovnako:

Pokuta za príspevok na Instagrame

Prečítajte si aj:


BEST CARS 2020: Hlasujte za najlepšie autá roka!

Redakcia (s)


Je toho plný internet. V takmer každej fanúšikovskej skupine alebo na Instagrame sa denne stretávame s príspevkami, na ktorých sa previnilci fotia s pokutovými blokmi. Nutkanie chváliť sa pokutou však nechápeme a na podobné fotografie si na sociálnej sieti po novom posvietila aj samotná Polícia.

Veľkú chybu urobil čerstvý 18-ročný vodič, ktorý nedávno na internete zverejnil podobný príspevok s fotkou, ktorú vyhotovil počas jazdy autom. Na nej pritom jasne vidieť, že v tom čase išiel približne 90 km/h, pričom v jednej ruke držal bločky a v druhej mobil. Akoby toho nebolo málo, rozhodol sa ešte k tomu označiť profil samotného policajného zboru. Administrátori si fotografiu všimli a vzápätí bol tento vodič oficiálne na Instagrame Policajného zboru upozornený, že jeho správanie bude riešené.

A tak sa aj stalo. Za svoje frajerstvo dostal dodatočnú pokutu 40 eur. „Na celom prípade je zarážajúce, že ide o čerstvého, 18-ročného vodiča. Na miesto toho, aby dodržiaval pravidlá cestnej premávky, respektíve mal aspoň pokoru pri svojom prvom (?) priestupku, tak má odvahu zaútočiť verejne voči Policajnému zboru a to tak, že sa pochváli ďalším priestupkom. Čo z tohto vodiča vyrastie?“ dodala k situácii Polícia.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie