Aktuality

Miss Drive 2019 sa stala Tereza Turzová!

O titul Miss Drive 2019 sa uchádzalo dovedna 12 finalistiek, pričom hlasovať svoju favoritku ste mohli vy, čitatelia. Súčasťou hlasovania bolo aj zapojenie sa do súťaže o Hyundai i30 Fastback na celý týždeň, teda o rovnaké vozidlo, ktoré vyhrala víťazka súťaže Miss Slovensko 2019.

Prirodzená a úprimná

Je nielen krásna, ale pôsobí veľmi sympaticky, prirodzene a úprimne. Veríme, že práve pre tieto vlastnosti si Terezu zvolili na Miss Drive 2019.

Vo svojej videovizitke prvoplánovo netvrdí, že by bola vášnivou motoristkou, naopak otvorene hovorí o tom, ako by jej Hyundai i30 Fastback zjednodušil život. Tereza každý deň cestuje do a zo školy tromi rôznymi dopravnými prostriedkami na trase dlhej 35 kilometrov a auto preto nesmierne ocení.

Teda v súťaži, akou je Miss, má svoju cenu už nielen krása, ale aj obyčajná ľudskosť a úprimnosť! Máme z toho veľkú radosť!

Stručný profil Terezy Turzovej

Najmladšia súťažiaca tohto ročníka, ktorá má energie na rozdávanie. Je tretiačkou na gymnáziu v Bytči a odmalička chcela byť modelkou, čo sa jej pred štyrmi rokmi splnilo. Vo voľnom čase rada športuje a baví ju aj maľba a kreslenie.

Vek: 18 rokov
Výška: 175 cm
Povolanie: Gymnázium Bytča
Znamenie: váhy
Bydlisko: Púchov

Kto vyhral celú súťaž Miss Slovensko 2019 a ďalšie kategórie?

Víťazkou titulu MISS SLOVENSKO 2019 je Frederika Kurtulíková z Bratislavy.

Titul prvej vicemiss získala Alica Ondrášová a druhou vicemiss je Natália Hrušovská. Cenu EVA Miss Sympatia 2019, o ktorej rozhodovali fanúšikovia finalistiek, si odniesla Tereza Turzová, ktorá v súťaži Miss Slovensko získala aj titul Hyundai Miss Drive a Miss Press. Titul Miss Avène 2019 patrí Terézii Jakubcovej a Miss Gosh 2019 sa stala Frederika Kurtulíková. Titul Miss Príjemný hlas získala Alica Ondrášová, ktorá aj počas finálového večera predviedla svoje hlasové schopnosti vo voľnej disciplíne.

Prečítajte si aj:


Vyberte najkrajšiu Miss Drive a vyhrajte Hyundai i30 Fastback! Súťaž sa čoskoro uzatvára!

Toto je Frederika Kurtulíková z Bratislavy, 4. finalistka Miss Drive 2019. Pozrite jej video.

ERIK STRÍŽ


Čo je to Miss Drive?

Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádzalo o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažili osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie