Aktuality

Ford oživil Mustang GT z roku 1968, na ktorom jazdil Steve McQueen. Bullitt sme fotili v Ženeve.

Pri oslave 50. výročia legendárneho filmu „Bullittov prípad“ a fanúšikmi obľúbenej automobilovej naháňačky v San Franciscu predstavila spoločnosť Ford nový a výkonný Mustang Bullitt 2019. Ford pôvodne nový Bullitt predstavil na severoamerickom medzinárodnom autosalóne v Detroite, tentokrát sme ho mali možnosť vidieť naživo aj v Európe.

Novinku značka Ford odprezentovala aj krátkym filmom, v ktorom si zahrali Madison a Chase McQueen. V krátkej snímke zverejnenej pred tromi dňami dvojica na aute uháňa pred paparazzi sediacimi v Mercedese triedy C kupé. Samozrejme, Mustang im utečie, pretože je rýchlejší a obratnejší :)

Ford Mustang Bullitt (Ženeva 2018)

Nový Ford Mustang Bullitt automobilka priniesla na autosalón do Ženevy, kde sa stal terčom pozornosti popri vynovených modeloch Edge, Edge ST či KA+.

Ford Mustang Bullitt (Ženeva 2018)

Bullitt je vybavený manuálnou prevodovkou a na radiacej páke má bielu guľovú hlavicu ako poctu originálu. Vo výbave vozidla, ktoré si zachováva pôvodný decentný imidž, sa nachádzajú všetky prvky balíkov Mustang GT Premium a Performance. 5,0-litrový motor V8 s výkonom 464 koní a krútiacim momentom 529 Nm dokáže auto rozbehnúť na rýchlosť až 262 km/h. Automobil stojí na 19-palcových diskoch Torq Thrust, je vybavený červenými brzdovými strmeňmi Brembo, vo vnútri nachádzame športové sedadlá Recaro a súčasťou voliteľnej výbavy je aj systém nastaviteľného zavesenia kolies MagneRide.

Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie