Nechoďte na OH po svojich! Prenajmite si v Kórei auto

Fanúšikovia olympijských hier, ktorí ste sa práve teraz prebudili a zistili, že sa už nechcete na OH dívať v televízií, ale chcete byť priamo tam, máme pre vás najdôležitejší motoristický tip: Prenajmite si v Kórei auto!
Vydané  Text: 

Pokiaľ ste „naškriabali“ na letenku a ubytovanie, keď sa všetky ceny hýbu v červených číslach, určite máte navyše pár kórejských drobných na požičanie auta, či do Ázie práve letíte, alebo ste už pár dní v Kórei. Trochu sme vám zisťovali, čo by vás pri tom čakalo…
Každý športový areál, kde sa preteká má vybudované veľkokapacitné parkovanie. Nemusíte sa báť, že by ste okolo štadióna krúžili dve hodiny. Pokiaľ chcete vidieť aj iné atrakcie, než iba olympiádu, s požičaným autom budete flexibilní a dostanete sa do všetkých dostupných parkov a iných miest. Navyše, počet autobusov a vlakov, prevážajúcich turistov na OH je limitovaný. **Požičovňa sa vyplatí!**
**Pokiaľ si chcete v Kórei požičať auto, musíte myslieť na…** **1.** Medzinárodný vodičský preukaz **2.** Kúpenie diaľničných známok **3.** Majte pri sebe cash, v areáloch sú bankomaty rýchlo vyprázdnené **4.** Na pumpách plaťte hotovosťou, karty berú iba kórejské **5.** GPS navigácia je už obyčajne v aute **6.** Dodržujte rýchlosť. Kórejčania ju merajú veľmi fikane svojím elektronickým systémom a vy dostanete po prekročení bloček rovno do požičovne, ktorá si pokutu stiahne pri odovzdávke auta **7.** Veľa požičovní je partnerom amerických solídnych firiem ako je napr. Herts partners a pod. Môžete im veriť.
**Tak šťastnú cestu a držte tam našim palce!** *Zdroj: medium.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?