Nový Ford Focus sa nakoniec v Ženeve nepredstaví, výrobca hlási zmenu plánov

Ford odstúpil od premiéry nového modelu na veľkolepom ženevskom autosalóne.
Vydané  Text: 

Nový Ford Focus (2019) počas testov v reálnej premávke
Úplne nový Ford Focus mnohí očakávajú priam netrpezlivo a nie je sa čomu čudovať – s každou novou generáciou Focusu výrobca dokázal, že latka kvality sa dá posúvať vyššie a vždy sa pozitívne zmeny prejavili aj v jazdných vlastnostiach. Očakávania na úplne nový Focus sú o to väčšie, že po novom má byť širší, dlhší a stáť na novom podvozku. Športové gény pritom Ford tomuto populárnemu modelu nikdy nezapieral, čakáme teda širokú paletu inovácií. Pôvodne sa mal nový Ford Focus predstaviť na autosalóne v Ženeve už za niekoľko týždňov, avšak teraz sa dozvedáme, že táto premiéra bola odložená. Showroom značky Ford síce na autosalóne bude, avšak bez finálnej verzie nového hatchbacku. V expozícii budete môcť sledovať modernizovaný Edge v 7-miestnom vyhotovení, model Ka+, Mustang po facelifte a tiež nový EcoSport s vylepšeným interiérom a pohonom všetkých štyroch kolies. Premiéra nového Ford Focus sa odohrá tesne po autosalóne, teda ešte v apríli na ešte neurčenom mieste, pravdepodobne však v Kolíne alebo v Sarrlouis, kde sa vyrába.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?