Vieme, kde skončila limuzína J.F. Kennedy po atentáte! Budete sa čudovať, čo s ňou urobili

Žiadne iné vozidlo sa nezapísalo do dejín tak, ako práve limuzína Lincoln prezidenta Johna F. Kennedyho. Bol v nej totiž zastrelený 22. novembra 1963 počas promenádnej jazdy v Dallase.
Vydané Text: 

Po piatich dekádach od smrteľnej streľby sa auto dostalo do múzea Henryho Forda v Michigane. Veľa ľudí si myslelo, že bola hneď po atentáte zničená, alebo skončila u nejakého zberateľa v garáži. Nie je to pravda.
Kennedyho prezidentská limuzína bola zrenovovaná spoločnosťou Hess & Eisenhardt Company v Cincinnati. Iba päť mesiacov po incidente dostala novú nepriestrelnú karosériu a vrátila sa do prezidentského autoparku, kde slúžila ešte ďalších 13 rokov.
*Zdroj: nydailynews.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.