Ikonické fotky celebrít: Bez áut by tak sexy nezapózovali! (FOTO)

Niet známej osobnosti, ktorá by nemala svoju ikonickú fotografiu s motoristickou kulisou. Automobily síce nevedia pózovať ako ľudia, ale vyžaruje z nich rovnaký sexepíl. Aj preto môžeme o mnohých povedať, že majú sexy karosériu alebo atraktívny dizajn.
Vydané  Text: 

Od vzniku fotografie ubehlo už takmer 200 rokov, no fotky, ktoré stoja „za všetky peniaze“ sa začali robiť len nedávno. Jednoducho, estetika obrazu dosiahla svoj vrchol, človek sa naučil pracovať s fotoaparátom a osobnosti pochopili, že dobrá fotka ich predáva a naučili sa pózovať. Pozrite si s nami pár z ikonických fotografií, za ktoré museli magazíny „vycálovať“ veľké peniaze. Koľko známych tvári na nich spoznávate? Zámerne vám ich nepredstavíme, vnímajte na fotkách niečo celkom iné … automobil.
*Zdroj: pinterest*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?