Najlepšia replika Tumbler Batmobile na predaj! Najpodobnejší model s tým, ktorý používal skutočný Batman

Práve teraz je na predaj dokonalý Carbon Fiber Tumber Batmobile model, ktorý používal skutočný Batman v trilógii Dark Knight.
Vydané  Text: 

Karoséria je zostavená z rúrkových tyčí. Na prednej strane je možné si nastaviť nápravu, ktorá je známa z filmov. Vozidlo pozostáva z viac ako 25% aerodynamických karbónových vlákien. Pod kapotou je malý 350-blokový motor značky Chevrolet Corvette.
Je označený a oficiálne zaregistrovaný ako Ford Mustang z roku 1968. Spolu s registráciou je dodávaný s LED prednými, brzdovými, širokouhlými svetlami a smerovkami. Jeho vzhľad je tak celý osvetlený. Na vozidlo je tiež pripojených šesť bielych LED svetiel. Súčasťou je aj živé pyrotechnické nastavenie, ktoré produkuje premenlivý plameň.
Akonáhle si sadnete dovnútra, privítajú vás tri obrazovky, ktoré sú pripojené k trom rôznym fotoaparátom. Karoséria aj strecha sa skladá z uhlíkových vlákien. Je otvárateľná a môže byť aktivovaná pomocou kľúča. Vodičovi tak poskytuje ľahký vstup do kabíny. Vo vnútri je identický interiér s tým, ktorý sme mohli vidieť vo filme. V minulosti sa predávali mnohé repliky Tumbler Batmobiles v cenovej hodnote 1-1,3 milióna dolárov. Pri tejto príležitosti si budete môcť kúpiť najlepšiu repliku tohto známeho auta za nižšiu cenu. *Zdroj: usnews.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.