Aktuality

Najlepším vodičom na svete je obyčajný kuriér! Prečo?

Samozrejme, každý hodnotí vodičov podľa niečoho iného. Robiť drifty či donuty ale vie aj násťročný mladík s energy drinkom v ruke a veľkou šiltovkou z New Yorkera. Skutočne dobrí šoféri majú podľa nás iné kvality, ktoré môžu získať hlavne skúsenosťami. Väčšina by si mohla vziať príklad z kuriéra spoločnosti UPS.

Tom Camp UPS

Američan, Tom Camp, nemal za 55 rokov služby ani jednu nehodu! V spoločnosti pracoval od roku 1962 a za celú kariéru najazdil viac ako 1,6 milióna kilometrov. "Tomov úspech je pozoruhodný a slúži ako inšpirácia pre všetkých v UPS. V mene spoločnosti UPS ďakujem Tomovi za to, ako starostlivo sa postaral o našich zákazníkov a ďalších účastníkov cestnej premávky," povedal Teri McClure, riaditeľ ľudských zdrojov UPS.

Tom Camp UPS

Na pamiatku dostal od spoločnosti zrekonštruovanú kuriérsku dodávku z roku 1964, ktorú pomenovali ako Tom Camp Special.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie