Technické údaje Toyota Yaris Verso 1.3 VVT-i (2003)

| Značka | Toyota |
| Model | Yaris |
| Typ | Verso 1.3 VVT-i |
| Rok výroby/modelový ročník | 2003 |
| Dĺžka | 3881 mm |
| Šírka | 1689 mm |
| Výška | 1699 mm |
| Rázvor | 2499 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 965 kg |
| Užitočné zaťaženie | 565 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 391 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 2160 dm3 |
| Max. výkon | 84 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 124 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4400 ot./min |
| Max. rýchlosť | 166 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1299 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 6,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 154 g/km |
| Cena |






















