Technické údaje Nissan Navara 2.5 dCi (2005)

| Značka | Nissan |
| Model | Navara |
| Typ | 2.5 dCi |
| Rok výroby/modelový ročník | 2005 |
| Dĺžka | 5222 mm |
| Šírka | 1848 mm |
| Výška | 1785 mm |
| Rázvor | 3200 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1895 kg |
| Užitočné zaťaženie | 910 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | dm3 |
| Max. výkon | 190 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 450 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000 ot./min |
| Max. rýchlosť | 180 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2488 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 8,5 l/100 km |
| Emisie CO2 | 224 g/km |
| Cena |






















