Technické údaje Kia Sportage 2.0 CVVT 4×4 (2010)

| Značka | Kia |
| Model | Sportage |
| Typ | 2.0 CVVT 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník | 2010 |
| Dĺžka | 4440 mm |
| Šírka | 1855 mm |
| Výška | 1635 mm |
| Rázvor | 2640 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1525-1636 kg |
| Užitočné zaťaženie | 394-505 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 564 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1353 dm3 |
| Max. výkon | 163 kW |
| Max. výkon pri | 6200 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 194 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4600 ot./min |
| Max. rýchlosť | 182 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1998 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 7,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 180 g/km |
| Cena |






















