Technické údaje Fiat 500L Living 1.4

| Značka | FIAT |
| Model | 500L |
| Typ | Living 1.4 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4352 mm |
| Šírka | 1784 mm |
| Výška | 1667 mm |
| Rázvor | 2612 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1255 kg |
| Užitočné zaťaženie | 440 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 168 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 638 dm3 |
| Max. výkon | 95 kW |
| Max. výkon pri | 6000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 127 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 4500 ot./min |
| Max. rýchlosť | 170 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Palivo | benzín |
| Objem valcov | 1368 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 6,2 l/100 km |
| Emisie CO2 | 145 g/km |
| Cena | 417900 |






















