Technické údaje Dacia Duster 1.5 dCi 4×4

| Značka | Dacia |
| Model | Duster |
| Typ | 1.5 dCi 4x4 |
| Rok výroby/modelový ročník |
| Dĺžka | 4315 mm |
| Šírka | 1822 mm |
| Výška | 1625 mm |
| Rázvor | 2673 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1180 kg |
| Užitočné zaťaženie | 550 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 408 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1570 dm3 |
| Max. výkon | 110 kW |
| Max. výkon pri | 4000 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 240 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 1750 ot./min |
| Max. rýchlosť | 168 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 1461 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | 4×4 |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Kombinovaná spotreba | 5,6 l/100 km |
| Emisie CO2 | 145 g/km |
| Cena |






















