Testy

VIDEO: Porovnali sme BMW X7 M50d s Daciou Lodgy! Ktoré je lepším rodinným autom?

Na prvý pohľad absurdné porovnanie dvoch rozdielnych áut, ktoré v marketingovom slovníku spája len jediné slovo – rodina. Obe autá o sebe tvrdia, že dokážu splniť všetky nároky početnejších rodín a my sme sa to rozhodli preveriť. Vo videu sme si posvietili na batožinový priestor, sedenie v treťom rade a bezpečnosť. Nevynechali sme však ani praktické disciplíny, ktorým sa bežní rodičia nevyhnú.

Ako rýchlo dokážete do áut namontovať detskú sedačku? Čo od nich môžete očakávať v teréne a na ceste? A kde sa nachádza najväčšia slabina luxusného BMW X7? Pokiaľ vás odpovede na tieto otázky zaujímajú, nevynechajte náš najnovší porovnávací videotest a zapojte sa do súťaže o lístky na jazdu s vlastným autom po Slovakia ringu. Stačí, že nám dáte odber na YouTube a ste v hre! Náhodných výhercov žrebujeme každý týždeň. Podrobné testy oboch áut v textovej forme môžete nájsť v nadchádzajúcom čísle Auto Motor a Športu 9/2019.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie