Testy

VIDEO: Porovnali sme BMW X7 M50d s Daciou Lodgy! Ktoré je lepším rodinným autom?

Na prvý pohľad absurdné porovnanie dvoch rozdielnych áut, ktoré v marketingovom slovníku spája len jediné slovo – rodina. Obe autá o sebe tvrdia, že dokážu splniť všetky nároky početnejších rodín a my sme sa to rozhodli preveriť. Vo videu sme si posvietili na batožinový priestor, sedenie v treťom rade a bezpečnosť. Nevynechali sme však ani praktické disciplíny, ktorým sa bežní rodičia nevyhnú.

Ako rýchlo dokážete do áut namontovať detskú sedačku? Čo od nich môžete očakávať v teréne a na ceste? A kde sa nachádza najväčšia slabina luxusného BMW X7? Pokiaľ vás odpovede na tieto otázky zaujímajú, nevynechajte náš najnovší porovnávací videotest a zapojte sa do súťaže o lístky na jazdu s vlastným autom po Slovakia ringu. Stačí, že nám dáte odber na YouTube a ste v hre! Náhodných výhercov žrebujeme každý týždeň. Podrobné testy oboch áut v textovej forme môžete nájsť v nadchádzajúcom čísle Auto Motor a Športu 9/2019.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Magazín

Matej Tóth: Mal som väčšinou naftové autá, ale hybridy ich dokážu nahradiť

Najznámejší a najobľúbenejší slovenský atlét má pred sebou opäť olympijskú métu. Budúci rok sa v Tokiu vydá na ďalšiu, 50 km dlhú cestu. S akými očakávaniami sa na tento štart pripravuje? A ako mu túto prípravu uľahčuje jeho auto? „Zlatý“ Matej Tóth, ktorý brázdi cesty s hybridným SUV novej generácie RAV4 od Toyoty, to prezradil v najnovšom rozhovore.