Mazda

MAZDA AUTOGRAND: Ako sa podniká po 10 a 30 rokoch a ako získať zľavu 8-tisíc pri kúpe nového auta

 • Dnes sa podniká horšie ako pred 30 rokmi a elektromobily nepotrebujú servis. Vytrhnuté z kontextu pôsobia tieto konštatovania kuriózne, po prečítaní celých odpovedí však dobre porozumiete, čo nám ľudia z Mazda Autogrand chceli povedať. Trh sa mení, ale zodpovednosť v podnikaní pretrváva.

   Mazda Autogrand oslavuje 10. výročie a Autogrand ako taký 30. To je dosť dlhý čas na bilancovanie i skúmanie perspektív. Autogrand prevádzkuje predaj a autorizovaný servis vozidiel značiek Mazda a Toyota.
 • Tradičné hodnoty / Poradca pri kúpe Mazda CX-5

 • Nebojte sa. Nemyslím na tie tradičné hodnoty, o ktorých počúvame z úst politikov. Mazda CX-5 si ctí tie automobilové. Ponúka pestrú paletu pohonov a teraz aj zaujímavé cenové zvýhodnenie. Lenže ktorú si vybrať?

   Japonci si dávajú veľmi záležať na výbere materiálov a ich dielenskom spracovaní. Ako ideálne auto na väčšinu príležitostí sa nám javí CX-5 s motorom Skyactiv D150.
 • Japonsko zakázalo vývoz áut s motorom nad 1,9 litra, zakázané boli najpopulárnejšie modely. Čo nová situácia znamená pre Rusko

 • Pokračujeme v pozorovaní diania na ruskom automobilovom trhu. Japonská vláda uvalila na Rusko nové sankcie, fakticky zakázala dodávky väčšiny áut do Ruska.

   Teraz bude možné do krajiny dovážať iba autá s motorom menším ako 1,9 litra a elektrické autá. Čo to pre Rusko znamená a ktoré modely sú zakázané?