Inzercia

Advertisement

Inzercia

Lízing

Mali by sa dotácie na autá zrušiť, aby sa vyhovelo lízingovkám? Automobilky im už zaručujú odkup, pretože ceny áut klesli

 • Nízke ceny automobilov všetkým nevyhovujú. Výrobcovia ich majú vykupovať späť, aby nezdeformovali vlastný trh, čím sa dostávajú do nebezpečného kolotoča rizík.

   Lízingové spoločnosti požadujú od výrobcov elektromobilov uistenie, že budú spätne odkupovať vozidlá. Bránia sa tak pred rizikami na trhu s ojazdenými autami. 
 • Už aj Slováci vyhľadávajú flexibilitu pri financovaní svojho automobilu

 • Správanie spotrebiteľov sa za posledné roky zmenilo asi v každej oblasti. Výnimkou nie je ani kúpa vozidla a riešenie finančných zdrojov na jej vykrytie.

   Motoristi totiž čoraz častejšie hľadajú moderné produkty, ktoré im ponúkajú predovšetkým flexibilitu či komplexnú starostlivosť o automobil. 
 • Polícia, meranie rýchlosti

  Čo prinesie objektívna zodpovednosť?

 • Objektívna zodpovednosť znamená povinnosť držiteľa vozidla zabezpečiť dodržiavanie vybraných pravidiel cestnej premávky vodičom, ktorému vozidlo zveril.  Za protiprávne konanie spáchané s jeho vozidlom bude totiž zodpovedný práve držiteľ vozidla.  Nové povinnosti držiteľovi vozidla sú platné od 1. júla.