Infiniti otvorilo strechu G37

Luxusná divízia automobilky Nissan Infiniti predstavila očakávaný kabriolet na báze kupé vyššej strednej triedy G37.
Vydané  Text: 

Svetová premiéra sa uskutoční na jesennom autosalóne v Los Angeles, predaj v USA sa začne v roku 2009 a automobilka potvrdila, že od leta budúceho roka bude auto k dispozícii aj pre európskych zákazníkov. Technicky novinka vychádza z už známeho kupé, ktoré poháňa šesťvalec 3.7 s variabilným manažmentom ventilov. Ten sa bude dodávať v kombinácii so šesťstupňovým manuálom alebo s novou sedemstupňovou automatickou prevodovkou. Pevná skladacia strecha je trojdiela a ovláda sa, prirodzene, elektricky.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?