Dodge Journey na Slovensku

Americká značka Dodge rozširuje ponuku svojich vozidiel o van s názvom Journey. Základná cena bude 699 000 Sk (23 203 €).
Vydané  Text: 

Paleta motorov tohto rodinne koncipovaného vozidla pozostáva z naftového agregátu s objemom 2,0 litra, ktorý dosahuje výkon 103 kW (140 k) a krútiaci moment 310 Nm. Silu motora prenášajú ďalej šesťstupňové prevodovky: dvojspojková robotizovaná alebo manuálna. Na výber je aj benzínový štvorvalec objemu 2,4 litra (125 kW/170 k) s maximálnym krútiacim momentom 220 Nm, ktorý spolupracuje s päťstupňovou manuálnou prevodovkou. V základnej výbave nájdu zákazníci airbag vodiča a spolujazdca, bočné a hlavové airbagy, ABS, ESP ako aj elektronický systém na obmedzenie rizika prevrátenia či asistent rozjazdu do kopca. Základná cena vozidla pre slovenský trh bola stanovená na 699 000 Sk (23 203 €).
Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.