Seat Ibiza od JE Design

Nová generácia Seatu Ibiza ešte ani poriadne nevybehla na naše cesty, no pre fanúšikov tuningu je už teraz k dispozícii zaujímavé prevedenie od JE Design.
Vydané  Text: 

Tuningový špecialista z nemeckého mesta Leingarten pripravil výraznú športovú úpravu vonkajšieho vzhľadu a v príprave je aj niečo pod prednú kapotu. Ibiza bola znížená o 35 mm, dostala nový predný a zadný spojler i výrazné bočné prahy dverí. Efektne pôsobia najmä kolesá s rozmerom 215/40 R17, pričom v ponuke sú aj extrémnejšie osemnástky (215/35 R18). Na výber je aj rozličné farebné prevedenie, napríklad shadow silver alebo black matt / rim flange silver. V prípravnej fáze sa nachádza aj špecialitka ako krídlové dvere. Úpravca sa chystá pre motor 1.9 TDI so systémom čerpadlo-dýza zvýšenie výkonu na 96 kW (130 k).
Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.