Aktuality

VIDEO: Karma je zdarma! Chcel inému vyfúknuť parkovacie mesto, nakoniec však skončil v stene

Parkovací dom - karma je zdarma

Kde je vôľa, tam je cesta. Presne to si musel myslieť vodič Nissanu, ktorý chcel na poslednú chvíľu vyfúknuť parkovacie miesto Toyote Prius. Rozhodol sa preto vyrútiť z nižšieho poschodia parkovacieho domu a doslova o vlások predbehnúť Toyotu, ktorá pomaly cúvala na parkovacie miesto. Zo záznamu kamery nie je jasné, či došlo ku kontaktu dvoch áut. A ak sa náhodou stihli nejakým zázrakom minúť, od zrážky ich muselo skutočne deliť len pár milimetrov.

Karma však vodičovi Nissanu nezostala nič dlžná, pretože si (pravdepodobne) v poslednej chvíli pomýlil pedále a namiesto brzdy zatlačil na akcelerátor. Výsledok? Boj o miesto nakoniec vyhral, ale zároveň skončil v stene parkovacieho domu. Video končí záberom na vodiča Toyoty, ktorý po veľkom tresku vystúpil z auta. Veríme, že pohľad na rozbitý Nissan si užíval s patričnou dávkou škodoradosti.

VIDEO

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie