Aktuality

Vyhlásenie výhercov súťaže o 5 pánskych vôní Salvatore Ferragamo - Ferragamo

VYHODNOTENIE SÚŤAŽE (31.12.2020 12:56):

Ďakujeme všetkým z vás, ktorí ste sa zapojili do našej súťaže. Sme veľmi milo prekvapení z množstva vašich odpovedí, ale aj z toho, že všetky boli správne. Máme radosť aj preto, lebo sme sa domnievali, že mnohí motoristi budú na túto pomerne bežnú dopravnú situáciu reagovať nesprávne - ukázalo sa, že slovenskí vodiči predsa len vedia, ako jazdiť podľa správnosti! Správna odpoveď bola možnosť „c“, teda, že moje vozidlo prejde križovatkou ako prvé.

Do súťaže o jednu z piatich pánskych vôní Salvatore Ferragamo - Ferragamo v hodnote viac ako 60 € sa od 18.12.2020 zapojilo viac ako 50 respondentov, ďalší svoje názory na riešenie ponúkli v príspevku na našej Facebook stránke. Podľa pravidiel, ktoré sme avizovali, však tieto hlasy na Facebooku neboli započítané, zohľadňovali sme iba odpovede zaslané na náš e-mail.

Výhercami piatich vôní Salvatore Ferragamo - Ferragamo od AUTOVINY.SK (auto motor a šport) sa stávajú:

  • Peter Hošták z Martina (odpoveď z 21.12.2020)
  • Marek Kollárik zo Zvolena (odpoveď z 19.12.2020)
  • Peter Nižnik z Bánoviec nad Bebravou (odpoveď z 29.12.2020)
  • Andrej Šimek z Hosťoviec (odpoveď z 18.12.2020)
  • Miroslav Parížek z Bobrova (odpoveď z 18.12.2020)

Výhercovia boli vyžrebovaní metódou náhodného výberu a po overení zaslania správnej odpovede.

Výhercom gratulujeme a ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí sa do našej súťaže zapojili - váš záujem je pre nás veľmi cenný!


Plné znenie uvedenia súťaže z 18.12.2020:

Aj keď je pre nás, motoristov, riešenie podobných úloh veľmi jednoduché a priam intutivíne, vždy má zmysel dobre si osviežiť pamäť a overiť si, či by sme stále prešli testami v autoškole. Môžete to spraviť úplne zadarmo a bez reklám na našom webe autoskola.autoviny.sk hneď teraz. Ak ale správne odpoviete na nižšie uvedenú otázku a zašlete prihlasovací e-mail, môžete vyhrať jednu z piatich pánskych vôní Salvatore Ferragamo - Ferragamo v hodnote viac ako 60 €.

„ESENCIA, KTORÁ VÁM POMÔŽE BYŤ MUŽOM, AKÝM CHCETE BYŤ” Salvatore Ferragamo uvádza novú pánsku vôňu: vyjadrenie, ktoré odráža sebavedomú a odvážnu dušu moderného muža, prežívajúceho svoj život s vášňou a jedinečnou sofistikovanosťou. Vôňa FERRAGAMO je jeho dokonalým vyjadrením – esencia jeho pravej podstaty, jeho sily a charakteru. Vlastnosti muža vyjadruje pomocou kontrastných, a pritom harmonických tónov vytvárajúcich rovnováhu medzi jemnou mužnosťou a nespútanosťou.

Naša súťažná otázka znie:

Ktoré v poradí má prejsť vaše aut cez túto križovatku?

a) tretie,
b) druhé,
c) prvé.

» Zdroj tejto otázky je autoskola.autoviny.sk

Odpovede na súťažnú otázku zasielajte na e-mailovú adresu striz@imotormedia.sk, ako predmet správy uveďte SÚŤAŽ, ďakujeme. Napíšte nám prosím aj svoju korešpondenčnú adresu v prípade výhry produktu. Mená výhercov budeme zverejňovať 31.12.2020 o 12.00 hodine na stránke www.autoviny.sk a na našej Facebook stránke auto motor a šport - AUTOVINY.SK, výhercovia budú kontaktovaní aj jednotlivo. Výhry budeme zasielať prostredníctvom pošty na uvedenú korešpondenčnú adresu 4.1.2021.

Skrátený štatút súťaže

  • termín konania súťaže : 18.12.2020 (12.00 hod) do 31.12.2020 (10:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 31.12.2020 (12:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

  • súťažná otázka: Ktoré v poradí má prejsť vaše aut cez túto križovatku?

  • špecifikácia ceny: Jeden kus pánskej vône Salvatore Ferragamo - Ferragamo

Pre úplné znenie všetkých pravidiel súťaže si prečítajte našu stránku autoviny.sk/sutaze a kompletný Štatút súťaže, ako aj Úplný štatút propagačných, reklamných a marketingových súťaží pre Facebook.

Azubi Cars Škoda
Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie