Aktuality

Lada predstavila nové modely so sloganom "Závisť je dobrý pocit"

Ruská značka Lada na oficiálnych účtoch na sociálnych sieťach predstavila rad modelov v špeciálnej verzii Black. Exkluzívna séria je k dispozícii pre modely Lada Vesta Cross, Xray Cross a Lada 4x4 Urban.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Они удивительно притягательны... В чем секрет? Черный цвет, стильные решения — и никакой магии. Представляем эксклюзивную серию [BLACK]! Это специальные версии трех моделей LADA — Vesta Cross, XRAY Cross и 4х4 Urban, которые получили новые стильные детали, придающие им особенную харизму. Узнайте все подробности о серии [BLACK] на официальном сайте LADA или по ссылкам в наших stories. #LADA #VestaCrossBLACK #VestaSWCrossBLACK #XRAYCrossBLACK #4X4BLACK

Príspevok, ktorý zdieľa LADA (@allnewlada),

Predaj vozidiel Vesta Sedan Cross a Vesta SW Cross Black sa pritom začal ešte deň predtým. Autá dostali lesklú čiernu strechu, rovnaké bočné spätné zrkadlá, sedadlá a obloženie stropu, ako aj dvojfarebné 17-palcové kolesá a štítky. Súčasťou štandardnej výbavy sú vyhrievané čelné sklo, predné sedadlá a volant.

Xray Cross s predponou Black sa môže pochváliť lesklou čiernou strechou, čiernymi krytmi vonkajších spätných zrkadiel, dvojfarebnými 17-palcovými kolesami a štítkami Black. Interiér špeciálnej verzie je tiež vyhotovený do čierného odtieňu.

Lada 4x4 v limitovanej edícii sa vyznačuje špeciálnymi typovými štítkami na predných blatníkoch, na čierno lakovanými zliatinovými diskami, čiernym stropom a sedadlami.

Зависть — хорошее чувство

„Závisť - dobrý pocit“, to je slogan, ktorým automobilka samostatne uviedla model LADA Vesta Cross BLACK. Dodáva pritom, že s týmto modelom môžete závidieť aj sami sebe.

Automobilka tým evidentne mala na mysli, že je dobrý pocit, keď viete, že vám závidia ostatní. V Rusku je popularita značka Lada obrovská, jej modely sú najbežnejšími vozidlami na tamojších cestách. Keď niektorý zo susedov vlastní najnovší model a ešte k tomu v špeciálnej edícii s funkčnou a estetickou výbavou navyše, môže sa stať centrom pozornosti vo svojom susedstve.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Зависть — хорошее чувство. Когда завидуешь самому себе. С LADA Vesta Cross [BLACK] испытывать его легко и приятно. Объявляем старт продаж специальных версий нашего харизматичного флагмана, который стал еще красивее! Автомобили получили такие элегантные детали, как черная обивка сидений, черный потолок и зеркальная черная крыша, 17-дюймовые диски в черном лаке и фирменные логотипы спецсерии. LADA Vesta Cross [BLACK] и LADA Vesta SW Cross [BLACK] уже готовы привлекать всеобщее внимание и доступны к заказу онлайн и в салонах нашей дилерской сети. Узнайте больше о LADA Vesta Cross [BLACK] и о LADA Vesta SW Cross [BLACK] по ссылкам в сторис. #LADA #LADAVesta #VestaCrossBLACK #VestaSWCrossBLACK

Príspevok, ktorý zdieľa LADA (@allnewlada),

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

SEAT Ateca Cupra Akrapovič (foto: David Hecl 2020)
Testy

Prvá jazda: CUPRA Ateca First Edition – jeho veličenstvo Akrapovič +video

V dobe, keď takmer všetky značky prechádzajú na elektromobilitu, je skvelé vidieť nové auto s testosterónom v žilách. Ateca najmladšej európskej automobilky CUPRA je síce stará známa, no po modernizácii prináša ešte viac muziky. To s tou muzikou môžete kľudne brať doslovne. Je totiž na želanie dodávaná s výfukovým systémom Akrapovič.