Aktuality

Novou Miss Drive 2020 je krásna NATÁLIA VOHLÁRIKOVÁ! Pozrite sa, kto vyhral Hyundai

Natália Vohláriková je Miss Drive 2020, o jej víťazstvo sa postaralo najviac hlasov od fanúšikov v súťaži, ktorú usporiadala značka Hyundai
Natália Vohláriková je Miss Drive 2020, o jej víťazstvo sa postaralo najviac hlasov od fanúšikov v súťaži, ktorú usporiadala značka Hyundai

FInále súťaže Miss Slovensko 2020 prebehlo za zvýšených bezpečnostných opatrení a titul kráľovnej krásy si tento rok prevzala Leona Novoberdaliu. Finále odvysielala v priamom prenose TV JOJ v polovici augusta. Víťazka 25. ročníka súťaže Miss Slovensko si v pondelok 17. augusta 2020 slávnostne prevzala kľúč od svojho nového 3-izbového bytu v rezidenčnom projekte Green Village v Dunajskej Lužnej. Do nového bydliska ju sprevádzali vicemissky Kristína Víglaská a Viktória Podmanická i riaditeľ súťaže Michael Kováčik, s ktorými si Leona štrngla ako s prvými.

Okrem bytu si nová slovenská misska prevzala aj úplne nový Hyundai i30. Zagratulovať k titulu jej prišiel aj prezident spoločnosti Hyundai Slovensko Chang Beom Park. Prvé kilometre s ňou strávili v aute jej vicemissky Viktória Podmanická a Kristína Víglaská.

Vyhodnotenie Miss Drive 2020

Rovnako významným bolo aj hlasovanie o Miss Drive 2020, ktorú fanúšikovia súťaže vyberali spomedzi rovnakých dvanástich finalistiek. Najviac hlasov získala krásna NATÁLIA VOHLÁRIKOVÁ s poradovým číslom 1.

Pozrite sa, ako sa Natálii darilo v slalome na enkovom Hyundai Tucson, v ktorom ju inštruoval Maťo Homola:

Čo o sebe prezradila?

Do súťaže Miss Slovensko 2020 sa Natália prihlásila, pretože v rámci svojich záľub pochodila už mnoho súťaží a tento projekt je pre ňu úplne niečím novým. Študentka gymnázia v Seredi miluje šport, tanec, ale aj spev. V budúcnosti by chcela študovať medicínu. Natália má 18 rokov a výšku 180 centimetrov.

Hyundai na týždeň aj pre hlasujúceho

Každý, kto hlasoval za svoju favoritku v súťaži Miss Drive 2020, mal možnosť zapojiť sa aj do súťaže o nový Hyundai na celý týždeň. Je pre nás potešením oznámiť, že výhercom Hyundai na týždeň s plnou nádržou sa stal MAREK ŽEMBERY.

Natálii aj Marekovi gratulujeme!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie