Aktuality

Hlasujte za Miss Drive 2020 a vyhrajte Hyundai na celý týždeň

Finalistky súťaže Miss Drive 2020 s Hyundai Tucson N Line
Finalistky súťaže Miss Drive 2020 s Hyundai Tucson N Line

Tento rok sa súťaž Miss Drive posunula o niekoľko týždňov, pretože koronavírus spravil škrt cez časový rozpočet všetkým. Značka Hyundai, ako partner súťaže Miss Slovensko 2020, napokon otvorila hlasovanie v súťaži Miss Drive 2020 a rovnako ako minulý rok môžete vy, hlasujúci, získať vozidlo Hyundai na celý týždeň s plnou nádržou.

Dievčatá sa o vašu priazeň sa uchádzajú prostredníctvom videí, ktoré zachytili ich jazdy na Hyundai Tucson N Line s Maťom Homolom, Frederikou Kurtulíkovou a s komentárom nášho kolegu z časopisu auto motor a šport, Jurajom Hrivnákom. Maťo Homola je automobilový pretekár a ambasádor športového Hyundai N, Frederika Kurtulíková je držiteľka titulu Miss Slovensko 2019.

Finalistkami súťaže Miss Drive 2020 sú:

Promenádou proti predsudkom

Keď sa povie promenáda, väčšine ľudí hneď napadne promenáda v plavkách, s ktorou sú súťaže krásy neodmysliteľne späté. Ideálna Miss však nie je iba o správnych mierach a fyzickej kráse, ale aj o osobnosti, šikovnosti či talente žien.

Preto Hyundai vytvoril špeciálnu promenádu na kolesách, kde si súťažiace otestovali svoje šoférske zručnosti v obľúbenom SUV Hyundai Tucson N Line.

Ide tak o ďalší príspevok automobilky v boji proti predsudkom o ženách, ktoré sú často neprávom považované za horšie šoférky ako muži. Hyundai dáva jasný odkaz: ženy patria za volant! A rovnako to platí aj o krásnych misskách, s ktorými sú predsudky dlhodobo spájané možno ešte viac.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie