Aktuality

VIDEO: Po bratislavských cestách sa rozutekali kone! Splašil ich požiar v stajniach

V sobotu v popoludnajších hodinách vypukol požiar v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Zasiahol miestne vrakovisko, ale aj stajne, od ktorých sa splašené kone rozutekali smerom na pole po cestných komunikáciach. Hasičom komplikoval hasenie aj nárazový vietor.

Nevynechajte tiež videá z našej produkcie

Autentické video splašených koní pridala na svoju facebook stránku satirická stránka Zomri. Podľa informácií portálu bratislavskenoviny.sk, hasiči dostali požiar pod kontrolu po približne dvoch hodinách od jeho vypuknutia. Zachrániť a odviezť do bezpečia sa napokon podarilo všetkých 32 miestnych koní, pri požiari neboli našťastie hlásené žiadne zranenia.

VIDEO z úteku koní:

Kone utekajú pred požiarom

Ďalšie aktuálne videá z požiaru stajne vo Vrakuni. Po meste a okolitom poli utekajú pred požiarom kone. Videá poslal Marek a Erik.

Uverejnil používateľ Zomri Sobota 25. apríla 2020
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie