Aktuality

Auto kúpite online a privezú vám ho priamo domov! Opel spúšťa na Slovensku revolučnú službu.

Opel Corsa 1.2 GS Line

Zástupca značky Opel na Slovensku, spustil v týchto dňoch webové riešenie, ktoré umožňuje získať vozidlo Opel bez toho, aby klient musel opustiť svoje bydlisko. Opel je jednou z prvých značiek na Slovensku, ktoré ponúkajú takéto riešenie.

“V týchto komplikovaných podmienkach tak zaisťujeme potrebnú mobilitu Slovákov pri zachovaní plnej bezpečnosti a komfortu,” uviedol riaditeľ značky Opel na Slovensku Radovan Rohaľ. Na stránke www.opel-online.sk si záujemca môže vybrať vozidlo, zarezervovať si ho, predajca následne kontaktuje zákazníka a zariadi všetko potrebné tak, aby mohlo byť auto dodané klientovi až domov.

Súčasťou sofistikovaného digitálneho riešenia je aj chatovacie okno, ktorým predajca môže komunikovať s klientom už v čase, keď zákazník ešte len uvažuje nad vozidlom na stránke opel-online.sk. Web stránka je optimalizovaná pre prístup všetkými bežnými internetovými prehliadačmi, dostupná je tak na počítačoch ako aj na mobilných zariadeniach a tabletoch. Stránka opel-ihned.sk už za prvý deň zaznamenala 207 záujemcov o online získanie vozidla Opel.

TEXT: Opel

Prečítajte si aj:


Hybridné Subaru XV nám dokázalo, že v rodinnej garáži stačí mať jedno poriadne auto!

Peter Orosz


Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie