Aktuality

Poznáme ceny hybridných verzií modelov Suzuki SX4 S-Cross a Vitara.

Suzuki Mild hybrid

Základ sústavy tvorí preplňovaný benzínový štvorvalec 1,4 Boosterjet, ktorého poskytuje maximálny výkon 95 kW (129 k) a najvyšší krútiaci moment 235 Nm. Spaľovaciemu motoru sekunduje štartér generátor napájaný z vlastnej 48-voltovej siete, ktorý pridáva 10 kW (13,5 k) a 50 Nm. Podobne, ako iné autá s mild hybridnou technikou, ani novinky od Suzuki nedokážu jazdiť v čisto elektrickom režime. Úlohou techniky je šetriť palivo pri akcelerácii. Tejto úlohe zodpovedá aj kapacita akumulátora, ktorá je 0,38 kWh. Kompaktná technológia autu pridáva príjemných 15 kilogramov, zákazníkov poteší aj rozumný príplatok. Aktuálne automobilka novinku ponúka s klasickou šesťstupňovou manuálnou prevodovkou, začiatkom leta do ponuky zaradí aj populárny automat. Potešiteľné je, že autá nestratia svoju konkurenčnú výhodu, k dispozícii zostávajú aj verzie s pohonom 4x4.

Suzuki Mild hybrid

Suzuki Vitara Hybrid

Mild hybrid je na výber s pohonom prednej nápravy aj ako štvorkolka. Aktuálne je novinka dostupná s výbavami Comfort, Premium, Elegance a Elegance +, pričom veľmi zaujímavá je už základná výbava. Obsahuje napríklad LED predné reflektory a zadné skupinové svetlá, automatickú klimatizáciu aj adaptívny tempomat. Za základný model (Comfort) s pohonom 2WD zaplatíte 17 650 €. Ak preferujete pohon 4x4, vyberať budete od výbavy Premium a na najlacnejšiu štvorkolku si pripravte 20 870 €.

Suzuki Mild hybrid

Suzuki SX4 S-Cross Hybrid

Modelová skladba je podobná Vitare, opäť budete vyberať zo štyroch stupňov sériového vybavenia - Comfort, Premium, Elegance a Elegance +. Podobný je aj rozsah základnej výbavy Comfort, každé Suzuki SX4 S-Cross teda vo výbave okrem iného má aj LED predné reflektory a zadné skupinové svetlá, automatickú klimatizáciu a adaptívny tempomat. Pozrime sa na ceny: SX4 S-Cross s pohonom prednej nápravy začína na 17 990 € (Comfort) a na najlacnejšiu štvorkolku budete potrebovať 20 650 € (Premium).

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie