Aktuality

AKTUÁLNE: Ženevský autosalón zrušený! Môže za to koronavírus

Z dôvodu možného šírenia koronavírusu sa ruší 90. ročník ženevského autosalónu. Švajčiarsko totiž zakázalo hromadné podujatia, ktoré majú návštevnosť vyššiu ako 1000 ľudí. Zákaz zatiaľ platí do 15. marca. Pôvodný termín autosalónu mal byť od 3. marca pre novinárov a od 5. marca pre verejnosť. Ročne ho navštevovali státisíce ľudí. Ešte v predbežnej tlačovej správe organizátori vyhlásili, aby sa ľudia držali minimálne 3 metre od človeka, ktorý zakašle.

Oficiálne stránky autosalónu ďalej informujú, že posunúť termín podujatia nemôžu. Peniaze za vstupné budú vrátené v plnej výške. Ďalej zdôrazňujú, že autosalón nerušia z vlastnej vôle, ale z dôvodu zákazu.

------ Koniec článku ------

Sledujte tiež novinky na našom YouTube:

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie