Aktuality

Lexus v Ženeve predstaví hneď tri nové autá, vrátane úchvatného kabria LC 500

Lexus LC 500 Convertible (2021)

Lexus LF-30

Koncepčný model LF-30 Electrified je ukážkou toho najlepšieho z moderného dizajnu a technológií, ktoré Lexus zvažuje pre budúcu elektrifikáciu svojej značky a ktoré napomáhajú k radosti z riadenia. Cieľom stratégie ‚Lexus Electrified‘ je ponúknuť voľbu, praktickosť a nadšenie tým spotrebiteľom, ktorí sú pripravení opustiť limity konvenčných pohonov.

Lexus LC 500 kabriolet

Nový Lexus LC 500 Convertible sa pripája k vlajkovému kupé LC v úlohe ctižiadostivého najatraktívnejšieho zástupcu značky Lexus. Vozidlo navrhnuté s cieľom vyjadriť elementárnu krásu s pyšným dôrazom na každý detail, typickým pre značku Lexus, priťahuje pozornosť so stiahnutou ale aj s zastretou strechou a dokáže sprostredkovať pôžitok z jazdy oslovujúce všetky ľudské zmysly.

Lexus UX 300e

UX 300e je prvý batériový elektromobil značky Lexus a súčasne prvý model, ktorý sa bude vyrábať pod práporom stratégie ‚Lexus Electrified‘. Pýši sa markantným dizajnom a vysokou praktickosťou originálneho mestského kompaktného crossoveru UX, rovnako tak ako kultivovaným prejavom, jazdnou dynamikou a všetkými charakteristickými prednosťami vozidiel Lexus v otázkach pohodlia, mimoriadnej kvality a spoľahlivosti.

Prečítajte si aj:


Toto je očakávaný prvý elektromobil od Lexusu: máme podrobné technické parametre (LEXUS UX 300E)

Redakcia (s)


Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie