Články označené značkou 'Lexus'

Lexus sa stal oficiálnym sponzorom Davis Cupu
Aktuality

Lexus sa stal oficiálnym sponzorom Davis Cupu

Lexus bol vyhlásený za oficiálneho automobilového sponzora Davis Cupu pre finále 2021, ktoré sa uskutoční od 25. novembra do 5. decembra 2021 v španielskom Madride. V rámci partnerskej spolupráce bude Lexus zaisťovať dopravu hráčov a tímov 18 súťažiacich národností medzi kurtmi a miestami ubytovania. Skupinové zápasy sa tiež uskutočnia v talianskom Turíne a rakúskom Innsbrucku.
Ďalšie SUV značky Lexus. Čo o ňom vieme?
Magazín

Lexus už pracuje na novom SUV, čo o ňom vieme?

Koncepčné modely Lexus nám umožňujú nahliadnuť do budúcnosti. Sériové autá japonskej značky sú často rovnako odvážne ako ich predchodcovia v dizajnérskom štúdiu. Bude sa história opakovať aj v prípade nového SUV s elektrickým pohonom, ktoré príde na trh budúci rok? Premiéru by malo mať v druhej polovici roku a auto pripravené na sériovú výrobu bude s najväčšou pravdepodobnosťou kombinovať vlastnosti Lexusu LF-1 Limitless a LF-Z Electrified.
Magazín

Lexus je opäť oficiálnym vozidlom festivalu v Benátkách

Spoločnosť Lexus je už piaty rok po sebe oficiálnym dodávateľom vozidiel pre medzinárodný filmový festival v Benátkach La Biennale di Venezia. 78. ročník festivalu sa uskutoční na Lido di Venezia v dňoch 1. až 11. septembra 2021. Prezidentom medzinárodnej súťažnej poroty je juhokórejský filmový režisér Pong Čung-ho a konferencierkou slávnostného podujatia zase herečka, speváčka a televízna moderátorka Serena Rossi v úlohe „kmotry“ festivalu.

Vybrané články

  1. 1

    25 testov áut a veľké porovnanie zimných pneu v novembrovom auto motor a športe