Aktuality

VIDEO: Dlhoočakávanú Škodu Octaviu IV. generácie odhaľujú na predpremiérovom videu!

Rok 2018 sa do dejín Škody zapísal tučnými písmenami. Pre automobilku to bol totižto rekordným rokom, kedy po celom svete predali 1,25 milióna vozidiel. Len pre zaujímavosť, bestsellerom toho roku bola práve Škoda Octavia, ktorej predaje sa zvýšili o 7,3% oproti roku 2017. Celkovo sa tak z novej Octavie tešilo viac ako 388 200 ľudí.

V predpremiérovom videu Škody Octavie IV púta pozornosť diváka najmä grafika svetiel. O tú sa starajú Matrixové LED svetlomety, ktoré sa v modelovej rade Octavia objavia po prvýkrát.

Nezabudnite tiež sledovať náš facebook, kde vám už zajtra prinesieme dôležité informácie zo svetovej premiéry modelu. Tá sa bude konať v Prahe.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Testy

Prvá jazda: Nový Hyundai i30 1.5 DPi a i30 Wagon N-Line 1.6 CRDi

Ako zvláda vylepšený Hyundai i30 s motorom 1.5 DPi mestské podmienky? A hodí sa do športovo ladeného kombi známy naftový motor 1.6 CRDI? Odpovede som sa snažil nájsť počas prvých jázd s hatchbackom a kombi i30 po facelifte. Veľa času som nepotreboval, autá presviedčajú o svojich kladoch už po prvých kilometroch.