Aktuality

VIDEO: Dlhoočakávanú Škodu Octaviu IV. generácie odhaľujú na predpremiérovom videu!

Rok 2018 sa do dejín Škody zapísal tučnými písmenami. Pre automobilku to bol totižto rekordným rokom, kedy po celom svete predali 1,25 milióna vozidiel. Len pre zaujímavosť, bestsellerom toho roku bola práve Škoda Octavia, ktorej predaje sa zvýšili o 7,3% oproti roku 2017. Celkovo sa tak z novej Octavie tešilo viac ako 388 200 ľudí.

V predpremiérovom videu Škody Octavie IV púta pozornosť diváka najmä grafika svetiel. O tú sa starajú Matrixové LED svetlomety, ktoré sa v modelovej rade Octavia objavia po prvýkrát.

Nezabudnite tiež sledovať náš facebook, kde vám už zajtra prinesieme dôležité informácie zo svetovej premiéry modelu. Tá sa bude konať v Prahe.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Moto Guzzi V7 Stone 850 v auto motor a šport č. 8/2022 na strane 82
MOTO

Nefalšovaný zážitok / Test Moto Guzzi V7 Stone 850

Začiatok leta vyhnal teploty do šialených výšok. Preto keď sa nám v redakcii objavila žlto-čierna Moto Guzzi V7 Stone, hľadali sme spôsob, ako naplno využiť jej potenciál na schladenie sa. Keďže vieme, že Záhorie ponúka veľa zážitkov spojených s vodou, dlho sme neváhali.