Aktuality

VIDEO: Dlhoočakávanú Škodu Octaviu IV. generácie odhaľujú na predpremiérovom videu!

Rok 2018 sa do dejín Škody zapísal tučnými písmenami. Pre automobilku to bol totižto rekordným rokom, kedy po celom svete predali 1,25 milióna vozidiel. Len pre zaujímavosť, bestsellerom toho roku bola práve Škoda Octavia, ktorej predaje sa zvýšili o 7,3% oproti roku 2017. Celkovo sa tak z novej Octavie tešilo viac ako 388 200 ľudí.

V predpremiérovom videu Škody Octavie IV púta pozornosť diváka najmä grafika svetiel. O tú sa starajú Matrixové LED svetlomety, ktoré sa v modelovej rade Octavia objavia po prvýkrát.

Nezabudnite tiež sledovať náš facebook, kde vám už zajtra prinesieme dôležité informácie zo svetovej premiéry modelu. Tá sa bude konať v Prahe.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?