Aktuality

VIDEO: Arogantný kamionista zámerne vytláčal autá do zvodidiel na diaľnici D1.

diaľnica kamión

Záznam z videokamery zachytáva udalosť, ktorá sa odohrala na slovenskej diaľnici D1 medzi Trnavou a Trenčínom. Vodič čierneho vozidla pred kamerou sa snaží predísť kamión v pravom jazdnom pruhu, čo sa kamionistovi s martinským evidenčným číslom zjavne nepáčilo. Bez varovania či viditeľnej prekážky totiž začal prechádzať do ľavého pruhu s cieľom zabrániť vodičovi osobného auta predbiehanie v ľavom pruhu. Keď sa ho snažilo predísť vozidlo s kamerou, tak ho šofér kamiónu ešte viac vyblokoval.

"On bránil ľuďom sa pred tým obmedzením správne sa zazipsovať... Ten šofér kamiónu nepatrí na cesty, mali by mu zobrať vodičák s doživotným zákazom jazdiť. Premýšľam nad tým, že v pondelok pôjdem na políciu a nahlásim to ako pokus o vraždu, alebo niečo také, jednoducho ten človek ma chcel zabiť," vysvetľuje autor videa Jirka pre portál noviny.sk.

Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie