Aktuality

Renault a Dacia na autosalón v Bratislave privezú úžasné modely!

Autosalon Bratislava 2019 - Renault, Dacia

Slovenské premiéry

Renault TREZOR

Po viacročnej prestávke prináša Renault pre návštevníkov Autosalónu v hlavnom meste unikátny koncept RENAULT TREZOR.

Koncepčné vozidlo TREZOR začal nový cyklus vývoja vozidiel Renault v otázke dizajnu a inovácií. Štýl vozidla je teplý a zmyselný, na technológiách je poznať francúzsky dotyk. Kabína ponúka lepšie usporiadanie a priestrannosť. Medzi funkcie, ktoré uľahčia život patrí obrazovka s vysokým rozlíšením, rozoznávanie smartfónu, pripojenie a celková personalizácia.

TREZOR ponúka voľbu troch jazdných režimov: neutral, sport a autonomous. Módy je možné aktivovať cez menu MULTI-SENSE. TREZOR je plne elektrický GT koncept, ktorý čerpá zo skúseností šampionátu Renault e.dams a Formula E. Akcelerovať na 100 km/h dokáže pod 4 sekundy.

Tento autentický a moderný koncept elektrického GT, predstaveného na parížskom autosalóne 2016 šéf dizajnérom značky pánom Laurensom Van den Ackerom, ukazuje možnosti a dizajn elektrickej mobility v budúcnosti.

Čo je pomerne prekvapivé, Renault sa rozhodol priniesť do Bratislavy koncept Trezor aj napriek tomu, že sa jedná o tri roky staré vozidlo. Navyše už dostalo aj nástupcu, v roku 2017 automobilka predstavila koncept s názvom SYMBIOZ, ktorý sa však na Slovensku neukáže.


Renault Megane R.S. Trophy

Pre ľudí obľubujúcich adrenalín a oceňujúcich know how divízie Renault Sport sme pripravili slovenskú premiéru Nového Renault MEGANE R.S. Trophy.

Najvýkonnejšiemu modelu R.S. v histórii značky Renault v základnej výbave nechýba mechanický diferenciál Torsen, kombinovaný s Cup podvozkom, naviac so systémom 4Control. Nový Renault MEGANE R.S. Trophy sa nenechá zahanbiť svojim originálnym dizajnom.

SUV ponuku značky Renault reprezentuje na stánku trojica Renault Captur, Nový Renault Kadjar a najväčšie SUV v ponuke Renault Koleos.


Novinky od Dacie

Na tohtoročnom autosalóne v Ženeve Dacia predstavila limitovanú sériu Techroad. V rámci novej série modelov Duster, Logan a verzií Stepway (Sandero, Logan MCV, Lodgy a Dokker) sú v ponuke nové farby karosérií: Červená Fusion a Sivá Highland.

Dacia Duster Techroad
Dacia Duster Techroad

So silným dizajnom, červeným a kontrastným šedým grafickým čalúnením, vám nové vozidlá značky Dacia určite zamotajú hlavu aj na bratislavskom autosalóne!

Limitovaná séria Techroad na autosalóne Bratislava bude dostupná v rámci nových modelov Duster a Sandero. Okrem týchto dvoch modelov zo série Techroad budú pre fanúšikov značky Dacia k dispozícii aj modely Lodgy vo verzii Stepway, Duster vo verzii Prestige a Logan MCV Stepway.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Moto Guzzi V7 Stone 850 v auto motor a šport č. 8/2022 na strane 82
MOTO

Nefalšovaný zážitok / Test Moto Guzzi V7 Stone 850

Začiatok leta vyhnal teploty do šialených výšok. Preto keď sa nám v redakcii objavila žlto-čierna Moto Guzzi V7 Stone, hľadali sme spôsob, ako naplno využiť jej potenciál na schladenie sa. Keďže vieme, že Záhorie ponúka veľa zážitkov spojených s vodou, dlho sme neváhali.