Aktuality

Predstavujeme 1. finalistku Miss Drive: Natália Hrušovská z Nitry

MissDrive č.1 - Natália Hrušovská

Hyundai Miss Drive č.1: Natália Hrušovská (Nitra)

Študentka medzinárodných vzťahov a diplomacie v Banskej Bystrici sa vo voľnom čase venuje modelingu, vďaka ktorému už precestovala viacero krajín. K jej záľubám patrí joga, zdravé varenie, ale i krížovky, ktoré nosí všade so sebou.

Vek: 21
Výška: 183 cm
Povolanie: Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici – Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov
Znamenie: blíženci

Hlasuje za Natáliu na stránke MissDrive.sk


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!

Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?