Aktuality

Nový Renault Talisman uvidíme už čoskoro! Čo sa zmení?

Pri pohľade na stále elegantné a moderné krivky Renaultu Talisman je len ťažko uveriteľné, že na trhu pôsobí už od roku 2015. V súčasnosti už pracujú na jeho modernizácii, ktorá zmení nielen vzhľad, ale aj techniku. Novinkou by mali byť modernejšie predné svetlomety s novou adaptívnou funkciou využívajúcou osemnásť LED diód, pozmenenú grafiku získajú aj zadné svetlomety a samozrejmosťou bude aj funkcia dynamických smeroviek na spôsob Audi.

Mierne pozmenený bude aj interiér, konkrétne palubná doska. Očakávame integráciu nového multimediálneho systému Easy Link s krajšou grafikou a lepšími funkciami. Spolupracovať by mal s plne digitálnym celoplošným prístrojovým panelom pred vodičom. Očakávame tiež lepší výber interiérových materiálova zvýšenú kvalitu spracovania.

Pod kapotou by sa nemali udiať veľké zmeny. Talisman si bude musieť vystačiť s aktuálnou ponukou motorizácií a prevodoviek. Automobilka neplánuje túto generáciu obohatiť o hybridnú technológiu, a tak si Renault v tejto generácii vystačí s klasickými spaľovacími jednotkami. Modernizovaný model by sa mal predstaviť už v priebehu budúceho roka.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie