Aktuality

Poznáme finalistov ankety Auto roka 2019 na Slovensku! Ktorému by ste dali hlas vy?

Otáznik, Ford Focus, Auto roka
Otáznik, Ford Focus, Auto roka

Rok 2018 bol z hľadiska príchodu novým modelov na slovenský trh veľmi silný a väčšina z nich pozitívne zapôsobila aj na nás v redakcii. Vybraní motoristickí novinári budú mať pri udeľovaní titulu Auto roka 2019 na Slovensku ťažkú úlohu a predpokladáme, že pôjde o tesný súboj finalistov. Medzi nimi sú napríklad praktické trojčatá z dielne PSA – Berlingo, Rifter a Combo Life či vlajková loď automobilky Volkswagen. Vedľa modelu Touareg budú kategóriu SUV zastupovať aj Honda CR-V či ľudová Dacia Duster, ktorá si veľmi rýchlo získala obľubu verejnosti. O prvé miesto zabojujú aj hlavní protagonisti kompaktnej triedy v podobe nového Fordu Focus či Kie Ceed. Šancu nepochybne má aj avantgardný liftback strednej triedy Peugeot 508, ktorý môže porotu očariť jazdnými vlastnosťami a dizajnom.

K vyhláseniu oficiálnych výsledkov však dôjde až koncom januára, no dovtedy sa môžete zahrať na porotcu vy a zahlasovať v našej ankete za vášho favorita, ktorého by ste chceli vidieť na prvom mieste v tabuľke.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.